غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

آموزش ورزش در منزل برای آقایان و بانوان

ورزش در منزل

در دنیایی زندگی می کنیم که به دلیل مشغله، بسیاری از ما فرصت رفتن به باشگاه ورزشی و انجام فعالیت های بدنی را نداریم و یا گاهی نیز به دلایلی از قبیل صرف زمان طولانی در ترافیک(گاهی از زمان ورزش کردن در باشگاه بیشتر است)، پیدا کردن جای پارک و غیره از رفتن به باشگاه منصرف می شویم. اما معمولا اکثر ما زمان فراغت نیم الی یکساعت و یا حتی بیشتر در طی روز داریم که به بطالت می گذاریم.

در این قسمت از وب سایت برنامه های ورزشی در قالب فایل های ویدیویی برای شما تدارک دیده ام که بدون نیاز به ابزار ورزشی و براحتی می توانید آن ها را در منزل و یا هر محیطی انجام دهید. فقط کافی است فایل ها را بروی کامپیوتر و یا گوشی موبایل خود ذخیره و در زمان مورد نظر از آن ها استفاده کنید.

اگر برنامه کاهش وزن را با ما دنبال می کنید خواهشمندیم در صورت عدم ورزش در باشگاه، برنامه ورزش در منزل را به برنامه غذایی و مکملی خود اضافه کنید تا با سرعت بیشتر نتیجه بهتری کسب کنید.

حتما بخوانید: آیا روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد؟

برنامه A1:

زمان این برنامه حدود 35 دقیقه است، سبب تقویت عضلات کل بدن و با انجام آن بین 225 الی 410 کالری سوزانده می شود و کمک به حذف چربی های اضافی و کاهش وزن می کند، هم آقایان و هم بانوان می توانند از این برنامه استفاده کنند.

این برنامه ورزشی را همراه با رژیم غذایی و برنامه مکمل های غذایی که برای 4 ماه اول شما تنظیم شده اند اجرا کنید.

زمان بندی برای انجام برنامه A1:

2 هفته اول: 3 جلسه در هفته (به عنوان مثال: شنبه، سه شنبه، پنج شنبه)

2 هفته دوم: 4 جلسه در هفته (به عنوان مثال: شنبه، دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه)

2 هفته سوم: 5 جلسه در هفته (2 روز استراحت مثلا روزهای دوشنبه و جمعه)

2 هفته چهارم تا پایان 2 هفته هشتم: 6 جلسه در هفته

چنانچه احساس می کنید توانایی لازم برای اجرای برنامه فوق را ندارید می توانید در چهار ماه اول، هفته ای 3 جلسه آنرا اجرا کنید.

برای دانلود فایل برنامه A1 لطفا اینجا کلیک کنید.

برنامه A2:

A2 یک برنامه مکملی که تمرکز آن بر سوزاندن چربی های شکم، پهلو و فرم دهی باسن و ران ها است، منظور از برنامه مکملی این است که باید بعد از انجام برنامه A1 اجرا شود. زمان آن در حدود 10 دقیقه است. (ویژه آقایان و بانوان)

زمان بندی:

بعد از گذشت یک ماه از اجرای برنامه A1 و آماده شدن بدنتان برنامه A2 را بلافاصله بعد از  A1 مطابق برنامه زیر اجرا کنید:

ماه دوم: برنامه A2 را سه بار در هفته به انتهای برنامه A1 اضافه کنید.

ماه سوم و چهارم: برنامه A2 را هر جلسه به انتهای برنامه A1 اضافه کنید.

جهت دانلود برنامه A2 اینجا کلیک کنید.

حتما بخوانید: بهترین روش بدون عوارض برای افزایش سایز سینه خانم ها چیست؟

برنامه B1:

این برنامه ورزشی برای 4 ماهه دوم است که می توانید آنرا همراه با برنامه غذایی و مکملی دوره دوم مطابق برنامه زیر اجرا کنید.

زمان بندی:

ماه پنجم: 4 جلسه در هفته

ماه ششم: 5 جلسه در هفته

ماه هفتم و هشتم: 6 جلسه در هفته

چنانچه احساس می کنید توانایی لازم برای اجرا برنامه B1  با زمان بندی فوق را ندارید در ماه های پنجم تا هشتم هفته ای 3 جلسه آنرا انجام دهید.

چنانچه آمادگی آن را دارید به انتهای برنامه B1، برنامه A2 را که برای آب کردن چربی های شکم و پهلو است اضافه کنید.

جهت دانلود برنامه B1 اینجا کلیک کنید.

حتما بخوانید: چند لیوان چای سبز در روز بنوشیم؟ آیا چای سبز لاغر می کند؟

برنامه ورزشی با صندلی:

برای انجام این برنامه ورزشی احتیاج به یک صندلی دارید و اجرای آن بسیار آسانتر از برنامه های ورزشی قبلی و مناسب برای افرادی است که به دلایلی از قبیل اضافه وزن زیاد، درد مفاصل و سایر مشکلات توان انجام برنامه های A1, A2, B1 را ندارند.

زمان بندی:

با توجه به توان بدنتان می توانید این برنامه را 3 الی 6 بار در هفته اجرا کنید.

جهت دانلود برنامه ورزش با صندلی اینجا کلیک کنید.

حتما بخوانید: قهوه برای چه کسانی مفید و مضر است؟

نکات و توصیه های مهم:

اگر به بیماری های مفصل، ستون فقرات و یا سایر بیماری های خاص مبتلا می باشید لطفا قبل از انجام تمرینات ورزشی با پزشک خود مشورت کنید.

برای افرادی که به مدت طولانی ورزش نکرده اند ممکن است در جلسات ابتدایی اجرای برنامه های ورزشی ارائه شده کمی سخت باشد که کاملا طبیعی است، دلسرد و نامید نشوید، ابتدا هر میزان از برنامه های فوق که برایتان مقدور است را اجرا کنید و به مرور، بر زمان تمرینات خود بیافزایید و آن ها را بصورت کامل انجام دهید.

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای محمد م 49 سالهبعد از 5 ماه درمان

مدتی بود که بر اثر مشکلات پی در پی و استرس های فراوان موهایم شروع به ریزش کرد اوضاع روحیم خیلی بهم ریخته بود، خانواده ام دلداریم میدادند که وقتی از استرس هایت کاسته بشه همه چیز درست میشه، شکر خدا اوضاعم بهتر شد و استرس هایم برطرف گردید. تنها جای موهای ریخته شده آزارم میداد که بعد از چند ماه درمان زیر نظر دکتر نصیرزاده شکر خدا مشکلم حل شد و نتیجه نسبتا خوبی گرفتم.

Testimonialsآقای مهرداد 35 سالهبعد از 5 ماه درمان

به شنا زیاد علاقه دارم و سالهاست که شنا میکنم تدریجا موهایم شروع به ریزش کرد به چند پزشک متخصص مراجعه کردم همه معتقد بودند که به خاطر اثرات کلر استخره، مدتی استخر رفتن را کنار گذاشتم و از داروهای ضد ریزش مو استفاده کردم اما ریزش موهایم ادامه داشت، به طور اتفاقی با دکتر نصیرزاده آشنا شدم، پس از مراجعه و بررسیهایی که روی موهایم انجام شد در یک دوره کوتاه موهایم بحالت اول برگشته و برنامه استخر رفتنم هم ادامه دارد.

Testimonialsآقای حسین 28 سالهبعد از 11 ماه درمان

از وقتی یادم میاد شوره سر داشتم، در سال های اخیر ریزش مو هم به اضافه شد و قسمت جلوی سرم تقریبا خالی از مو شده بود، شاید طرز فکر من اینطوری باشه ولی به نظرم بخش مهمی از زیبایی چهره به مو ها بستگی داره، بعد از انجام درمان، شوره سر و ریزش موهایم بطور کلی از بین رفت، موهای قسمت جلوی سرم هم مجددا رشد کردند.

Testimonialsآقای وحید ل 44 سالهبعد از 6 ماه درمان

نزدیک یکسال بود از داروخانه نزدیک محل کارم انواع و اقسام محلول های ضد ریزش مو را با صرف هزینه هنگفت برای ریزش شدید موهام می گرفتم، هر دفعه مسئول داروخانه محصول جدیدی را که گران هم بود پیشنهاد میکرد، اما نتیجه زیادی نمی گرفتم و تقریبا داشتم با خودم کنار می آمدم که راهی برای جلوگیری از طاس شدنم وجود ندارد، تا با دکتر نصیرزاده آشنا و درمان را شروع کردم، شش ماه از آغاز درمانم میگذرد و احساس میکنم سالها جوان شده ام.