غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

درمان ناتوانی جنسی، انزال زودرس و اختلال نعوظ چیست؟

درمان ناتوانی جنسی

امروزه ناتوانی جنسی به یکی از مشکلات مهم در زندگی بسیاری تبدیل شده، روابط جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی است و چنانچه زن و یا مرد دچار ناتوانی جنسی باشند تاثیری مستقیم بر جنبه های مختلف زندگی مشترک آن ها خواهد گذاشت.

بنا بر آمار منتشر شده توسط مدیریت سازمان فرهنگی ملی جوانان در کشوری مثل ایران 60 درصد از آمار طلاق زوجین به دلیل وجود مشکلات جنسی است و در اکثر موارد ناتوانی جنسی از سوی مردان می باشد.

انزال زودرس و ناتوانی در نعوظ مشکلات متداول در مردان می باشند. خوشبختانه هر دو مشکل زود انزالی و ناتوانی در نعوظ براحتی قابل درمان بوده و مشکل اصلی عدم آگاهی مردان از نحوه درمان ناتوانی جنسی است، از آنجا که تبلیغات کذب و غیر علمی درباره محصولات درمان کننده ناتوانی جنسی فراوان است اولین درمانی که توسط مردان انتخاب می شود خرید اینگونه محصولات است که معمولا در قالب کرم و یا قرص های گیاهی برای درمان انزال زودرس و ناتوانی در نعوظ و سایر مشکلات جنسی به فروش می روند. این محصولات یا بی اثرند یا بطور موقت و تا زمانی که از آن ها استفاده می کنید کمی سبب افزایش تمایلات و توانایی های جنسی می گردند اما با قطع مصرف مشکلات بیش از گذشته نمایان می شوند و با توجه به عدم کسب نتیجه مناسب از مصرف آن ها، این تصور در ذهن مردان بوجود می آید که ناتوانی جنسی آن ها غیر قابل درمان است.

نکته مهم: اگر به ناتوانی جنسی، زود انزالی، ناتوانی در نعوظ، عدم توانایی در حفظ نعوظ، کاهش تمایلات جنسی و غیره دچار هستید به جای خرید این محصولات و یا احساس خجالت به پزشک غدد و یا اورولوژی مراجعه نمایید.

حتما بخوانید: آیا روشی برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان وجود دارد؟

روابط جنسی:

روابط جنسی صحیح و کامل(منظور ارضاء شدن طرفین حین روابط جنسی است) برای سلامت جسم، روان انسان و همچنین حفظ یک رابطه الزامی است و چنانچه شخصی از روابط جنسی لذت نبرد  این فکر در ذهن وی به وجود می آید که زندگی او لذتبخش نبوده و در حال اتلاف است. هر چقدر هم که سایر جنبه های زندگی اعم از رفاه اقتصادی و غیره در حد ایده آل باشند اما چنانچه فرد روابط جنسی صحیحی را تجربه نکند حس عدم رضایت در او باقی می ماند و این خود گواه آن است که روابط جنسی از اهمیت خاصی در زندگی مشترک برخوردار است.

از طرف دیگر شخصی که به ناتوانی جنسی مبتلاست با عدم اعتماد به نفس، حس خجالت، بدبینی و ترس از خیانت روبرو است، حال تصور کنید یک طرف با حس عدم رضایت و طرف دیگر با حس بدبینی و ترس مواجه است و نتیجه می شود دعوا، مجادله، بروز مشکلات مختلف و در نهایت طلاق و جدایی!

حتما بخوانید: آنچه مردان باید درباره غده پروستات و بیماری های آن بدانند!

روابط جنسی صحیح علاوه بر تاثیر بر روان انسان سبب افزایش سلامت بدن نیز می گردد. بعضی از اثراث مثبت آن عبارتند از:

1. بهبود کیفیت خواب: بعد از روابط جنسی و ارضا شدن هورمون پرولاکتین در خون آزاد می شود که سبب حس آرامش و خواب آلودگی می گردد، از این رو روابط جنسی در شب کمک به بهبود خواب می کند.

2. کاهش استرس و افزایش حس نشاط: روابط جنسی سبب ایجاد حس نزدیکی و صمیمیت با شریک زندگی می شود و از استرس و نگرانی می کاهد و همچنین باعث ترشح بیشتر هورمون کورتیزول توسط غدد فوق کلیوی می گردد، هورمون کورتیزول باعث افزایش حس نشاط و شادی می شود.

3. کاهش حملات قلبی: رابطه جنسی باعث حفظ توازن بین دو هورمون تستوسترون و استروژن می گردد و از خطر ابتلا به حملات قلبی می کاهد.

4. کاهش خطر ابتلا به سرطان و مشکلات پروستات در مردان: تحقیقات نشان می دهند افرادی که بصورت منظم(1 الی 2 بار در هفته) روابط جنسی دارند در قیاس با افرادی که با فاصله زیاد روابط جنسی را تجربه می کنند کمتر به مشکلات پروستات مبتلا می شوند.

5. تقویت سیستم ایمنی: تحقیقات در دانشگاه ویلکس در پنسیلوانیا نشان می دهد روابط جنسی متعادل سبب افزایش میزان بعضی از آنتی بادی ها(پادتن ها) در بدن می شود و شانس ابتلا به برخی از بیماری هایی که از طریق ویروس و باکتری به انسان منتقل می شوند از قبیل سرما خوردگی کاهش می یابد.

حتما بخوانید: هر آنچه که باید درباره دیابت یا مرض قند بدانید!

سیستم جنسی در مردان چگونه عمل می کند:

در زیر به زبان ساده و کلی برای شما توضیح می دهم سیستم جنسی در مردان به چه شکل عمل می کند:

سیستم  جنسی در مردان شامل بخش های مختلفی از قبیل بیضه ها که محل تولید اسپرم و بخشی از هورمون تستوسترون می باشند، آلت، پروستات و چند قسمت دیگر است، غدد فوق کلیوی که بروی هر کلیه قرار گرفته اند نیز مقداری هورمون تستوسترون تولید می کنند. علتی که بیضه ها در خارج از بدن قرار دارند این است که دما برای تولید بهتر اسپرم باید 2 درجه سانتی گراد کمتر از دمای عمومی بدن باشد از این رو این عضو در خارج از بدن واقع شده تا بتواند اسپرم را براحتی تولید کند.

هورمون تستوسترون که توسط بیضه ها و غدد فوق کلیوی تولید می شود عامل ایجاد تمایلات جنسی در مردان و آنچه که باعث تفاوت بین زنان و مردان است می باشد. قدرت عضلات بیشتر، موهای بدن، صدای بم مردان نسبت به زنان و غیره همه تاثیر این هورمون بر بدن مردان از بدو تولد تا بزرگسالی است. غدد فوق کلیوی با همکاری کلیه ها مسئول تنظیم فشار خون می باشند و در حین روابط جنسی با پمپ بیشتر خون در آلت تناسلی سبب نعوظ آن می گردند.

کاهش میزان تولید تستوسترون توسط بیضه ها و غدد فوق کلیوی(آدرنال) سبب کم شدن تمایلات جنسی و بروز ناتوانی جنسی در مردان می گردد. وقتی غدد فوق کلیوی کم کار شوند در روابط  جنسی دستوری از طرف این غدد به کلیه ها جهت افزایش فشار خون صادر نمی شود و خون با شدت کافی وارد عروق آلت تناسلی نمی گردد و مشکلاتی از قبیل ناتوانی در نعوظ و عدم توانایی در حفظ نعوظ پدید می آیند. از آنجا که فعالیت غدد فوق کلیوی مرتبط است با سیستم اعصاب مرکزی کم کاری آن می تواند به مشکلاتی از قبیل انزال زودرس دامن زند، معمولا افرادی که به کم کاری غدد فوق کلیوی مبتلا می باشند علاوه بر مشکلات جنسی سایر عوارض این بیماری از قبیل خستگی زودرس، بی حوصلگی، ضعف بدنی و افسردگی خفیف را نیز تجربه می کنند.

یکی دیگر از عوامل ایجاد ناتوانی در نعوظ، کم خونی است که سبب کاهش خون رسانی به آلت تناسلی و پدید آمدن مشکلات ذکر شده می گردد و البته به ندرت مردان به آن مبتلا می باشند.

حتما بخوانید: چگونه از ابتلا به کبد چرب مطلع شویم علائم آن چیست؟

دلایل کاهش میزان هورمون تستوسترون و بروز ناتوانی جنسی چیست؟

بیضه ها و غدد فوق کلیوی برای تولید اسپرم و هورمون تستوسترون نیازمند مواد مغذی از قبیل عناصر روی، منیزیم، ویتامین های ب، ای، ث، پروتئین و غیره می باشند، کمبود این مواد در بدن به دلایلی از قبیل تغذیه ناصحیح، کاهش کیفیت مواد غذایی، استرس، روابط جنسی فراوان سبب کاهش  تولید اسپرم، هورمون تستوسترون، انرژی بدن و در نهایت تمایلات جنسی می گردند. گاها نیز ازدیاد برخی از عناصر مانند مس و آهن باعث ایجاد اختلال در فعالیت غدد فوق کلیوی می شود. (لطفا بدون نظر پزشک از مصرف مکمل های غذایی جدا خودداری کنید، مصرف بدون بررسی مکمل های غذایی ممکن است باعث بروز مشکلات جبران ناپذیر شوند)

حتما بخوانید: فواید آرژنین چیست و مصرف آن برای چه افرادی سودمند است؟

مشکلات جنسی در بانوان:

مشکلات معمول در بانوان عبارتند از سردی جنسی، دیر ارضایی و خشکی واژن. عوامل مختلفی از قبیل کم کاری تیروئید و غدد فوق کلیوی، اختلال در متابولیزم کلسیم، ازدیاد مس و غیره سبب بروز مشکلات جنسی در بانوان می گردند که باید از طریق انجام آزمایش های خون مورد بررسی قرار گیرند.

درمان ناتوانی جنسی:

بنا بر تجربه  و درمان بسیاری از بیمارانی که با ناتوانی جنسی روبرو بوده اند، با تنظیم میزان مواد معدنی و ویتامین ها در بدن در هر سنی براحتی تولید اسپرم و توانایی های جنسی به حالت طبیعی بر می گردند و نیازی به استفاده از هورمون های جایگزین(هورمون درمانی) و یا قرص هایی مانند ویاگرا که بسیاری از پزشکان آن را تجویز می کنند نمی باشد. هورمون درمانی و یا استفاده از قرص هایی مانند ویاگرا، سیالیس و غیره که موجب افزایش خون رسانی موقت به آلت تناسلی و نعوظ آن می گردند دارای عوارض جانبی بوده و هیچ گاه سبب درمان ناتوانی جنسی نمی گردند و فقط تا زمانی که از آن ها استفاده می شود اثر بخش می باشند.

در برنامه درمانی ما ابتدا با انجام آزمایشات خون میزان مواد معدنی، ویتامین ها و فعالیت غدد فوق کلیوی بررسی می شوند و با تجویز دوز مناسب از مکمل های غذایی و گیاهان دارویی از قبیل جینسنگ، نخل اره ای و غیره  فعالیت غدد فوق کلیوی تنظیم و مشکلات جنسی براحتی درمان می شوند.

جهت کسب اطلاعات درباره چگونگی آغاز درمان با ما لطفا اینجا کلیک کنید.

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای حسن. م، 30 سالهبعد از 3 ماه درمان

الان دارم دوره دوم از داروها را میگذرونم. موهایم نسبت به قبل بسیار بهتر، ضخیم تر و پررنگ تر شده است. با تشکر از دکتر گرامی.

Testimonialsآقای اسفندیار ک، 46 سالهبعد از 5 ماه درمان

در یکی از سفرهایم با مسافر کناریم درهواپیما صحبت میکردم و بحث ما به ریزش موها کشیده شد. او که موهای خوبی داشت گفت چندی پیش دستخوش ریزش شدید مو شده بود که پس از درمان با دکتر نصیرزاده نه تنها از ریزش موهایش جلوگیری شد بلکه در مدتی کمتر از یکسال موهایش تقریبا به حالت اولیه برگشته! حس کنجکاوی باعث گرفتن آدرس و مراجعه ام به ایشان شد، حدودا 5 ماه بیشتر طول نکشید که موهایم بحالت اول برگشت و بعد از آنهم دیگر از ریزش مو خبری نشد که نشد.

Testimonialsآقای سیامک، ط 39 سالهبعد از 13 ماه درمان

یک روز داشتم آلبوم عکس هایم را نگاه می کردم، بعد از دیدن عکس ها برای اصلاح صورتم به جلوی آینه رفتم با مشاهده چهره ام تازه متوجه شدم چقدر موهایم در چند سال گذشته ریخته و چهره ام تغییر کرده، تصمیم گرفتم برای درمان اقدام کنم، یکی از دوستانم دکتر نصیرزاده را معرفی کرد و همان طور که در عکسهایی که ارسال کرده ام مشاهده می کنید نتیجه درمان فوق العاده بوده.

Testimonialsآقای 33 سالهبعد از 6 ماه درمان

یک روز که به سلمانی برای مرتبط کردن دور موهایم رفته بودم، آرایشگرم گفت یک مشتری دارم که یک دکتری پیدا کرده و از درمان با او نتیجه عالی گرفته. بهش گفتم ای بابا چند تاشونو رفتم فایده ای نداره، گفت این مشتریم موهایش کامل در اومده. بهرحال آدرسو گرفتم و به آن مراجعه و دستورالعمل های ارائه شده را انجام دادم و تا این لحظه از نتیجه راضی هستم.