غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

چگونه پوست خود را جوان کنیم و از چین و چروک‌ها بکاهیم؟

جوانسازی پوست

همه ما به دنبال پوستی زیبا و جوان هستیم و سعی بر آن داریم تا از سرعت پیری و چین و چروک پوستمان بکاهیم. برای جوانسازی پوست انواع محصولات از کلاژن سازها گرفته تا مکمل‌های ویتامینی، کرم و لوسیون ها، ماسک‌ها و غیره وجود دارند که هر کدام با توجه به سن، جنسیت و وضعیت پوست برای شخصی مناسب می باشند.

احتمالا این سوالات نیز  برای شما پیش آمده است که؛ کدام کرم و مکمل غذایی برایتان مناسب است و چه مدت باید آن‌ها را مصرف نمایید؟ آیا استفاده مکرر از یک محصول صحیح است و یا بهتر است محصولات متنوعی را مصرف کنید؟ آیا نیاز به استفاده مداوم از کرم‌های مراقبت از پوست می باشد و یا باید گاها مصرف آن‌ها را قطع کنید؟

بنده شما را راهنمایی می کنم که بهترین و مناسبترین محصولات را برای پوست خود انتخاب و به شکل صحیح مصرف نمایید. برنامه‌ای که بنده برای مراقبت از پوست برای متقاضیان تنظیم می کنم یک برنامه کامل و شامل موارد زیر می باشد:

1. انتخاب شوینده با PH مناسب با توجه به میزان چربی و حساسیت پوست شما و تعیین دفعات مناسب شستشو در شبانه روز

2. در صورت نیاز انتخاب کرم ضد آفتاب مناسب با توجه به شدت افتاب و مدت زمانی که در معرض نور خورشید می باشید.

3. انتخاب کرم‌های ضد چروک، ترمیم کننده، ضد لک و غیره با توجه به سن، جنسیت و وضعیت پوست شما

4. انتخاب مکمل های غذایی صحیح و تعیین دوز و مدت مصرف آن‌ها بر اساس نتیجه آزمایشات خون که می تواند شامل ویتامین‌ها، مواد معدنی، کلاژن سازها، اسیدهای آمینه، اسیدهای چرب غیر اشباع و یا ترکیبات گیاهی باشد.

زمانی که مکمل های غذایی مناسب انتخاب شوند، سطح ویتامین‌ها، مواد معدنی، هورمون‌ها و نسبت اسیدهای چرب امگا 3،6،9  در بدن تنظیم می گردند و این امر قابلیت پوست در تولید کلاژن و سلول های جدید را  افزایش می دهد.

استفاده همزمان مکمل‌ها با کرم‌های صحیح که بر اساس سن، آب و هوا، جنسیت و  شرایط پوست انتخاب شوند کمک  به جوانسازی، شفاف و سفت شدن پوست کرده و از سرعت پیری آن می کاهد.

با اجرای یک برنامه تخصصی کامل انتطار می رود بعد از 4 هفته پوست شما شفاف تر و شاداب تر شود و تا پایان 8 هفته خطوط و چروک‌های سطحی پوستان کاهش قابل توجهی یابند و با ادامه درمان وضعیت پوستتان روز به روز بهتر شود.

 این برنامه علاوه بر جوانسازی پوست باعث تنظیم متابولیسم و سلامت عمومی نیز می گردد زیرا مکمل‌های غذایی که بخشی از این برنامه می‌باشند بر اساس آزمایشات خون و نیازهای بدنتان توصیه می شوند.

قابل ذکر است محصولاتی برای شما انتخاب می ‌شوند که فاقد مواد مضر مانند پارابن، سیلیکون، سولفات و غیره می باشند و در کلیه برنامه‌ها به آخرین تحقیقات پزشکی در زمینه زیبایی، سلامت و محصولات طبیعی و بدون عوارض توجه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه شروع درمان به صفحه آغاز درمان مراجعه کنید.

نمونه‌هایی از نتایج درمان

خانم م.ا 42 ساله بعد از 3 ماه