غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نتایج درمان پوست و زیبایی با دکتر دانیال نصیرزاده

Testimonials User Photoخانم آ.ب - 19 سالهطول درمان: 3 ماه

خیلی درگیر جوش‌های صورتم بودم به چند متخصص مراجعه کردم قرص راکوتان یا آنتی‌بیوتیک می دادند یا ژل و محلول ضد‌جوش که خیلی تاثیر نداشتند و فقط پوستم را خشک می‌کردند این اواخر که قرص راکوتان می‌خوردم ریزش مو هم گرفتم. یکی از دوستانم دکتر نصیرزاده را معرفی کرد با درمانی که ایشان برایم نوشتن جوش‌هایم خوب شد و موهایم ضخیم‌تر و بهتر شدند.

Testimonials User Photoخانم B.S - سن 26 سالطول درمان: 2 ماه

درمان دکتر نصیرزاده خیلی مفید و موثر بود چربی پوست و جوش‌های صورتم کم شده البته کاملا رفع نشده، قبلا بعد از چند ساعت از شستشو، پوست صورت و سرم چرب می‌شد الان فکر می‌کنم نرمال شده است.

Testimonials User Photoخانم م. ا - 42 سالهطول درمان: 3 ماه

به توصیه دکتر نصیرزاده ابتدا آزمایش خون انجام دادم و یک برنامه از دکتر گرفتم که چند تا قرص ویتامینی و چند کرم و محلول بود لکه‌های صورتم خیلی کمرنگ شده پف زیر چشم‌هایم هم همینطور و کلا پوستم جوانتر و شفافتر شده و از نتیجه درمان کاملا رضایت دارم.

Testimonials User Photoآقای س.ی - 27 سالهطول درمان: 3 ماه

یه مدت به ورزش بدنسازی مشغول بودم و از استروئید کراتین و پودرهای پروتئین استفاده می‌کردم بعد از مدتی دچار جوش زیاد روی صورت سینه و پشتم شدم و مکمل‌های بدنسازی را قطع کردم اما با گذشت چند ماه کماکان بدنم جوش می‌زد و گاهی خارش زیادی در پشتم احساس می‌کردم که کلافه شده بودم. با دکتر نصیرزاده از طریق اینترنت آشنا شدم بعد از آزمایشات تشخیص‌شان بالا بودن آنزیم‌های کبدی و کمبود ویتامین د و مشکلات دیگر بود و با برنامه‌ای که بهم دادند جوش‌ها و پوستم بهتر شدند.