غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نتایج رژیم درمانی با دکتر دانیال نصیرزاده

درمان لاغریآقای م.ت- 22 سالهبعد از 3 ماه

از برنامه غذایی و ورزشی دکتر نصیرزاده کاملا راضی و خوشحالم هم برنامه تمرینی مناسبه و هم برنامه غذایی. 3 تا مکمل هم معرفی کردند که در حال مصرف هستم و در 3 ماه اول 6 کیلو گرم افزایش وزن داشتم و برنامه دوم را هم گرفتم تا به فرمایش دکتر نصیرزاده متابولیسم بدنم تنظیم شود.

درمان لاغریآقای س.و- 23 سالهبعد از 3 ماه

انواع مکمل های بدنسازی را امتحان کرده بودم و تغییر وزنم در حد 1 یا 2 کیلو بود و بعد از مصرف نکردن دوباره وزنم پایین می آمد با آزمایشات خونی که دکتر نصیرزاده گفتند و انجام دادم دلیل لاغریم را برایم توضیح دادند و چند تا قرص و برنامه غذایی بهم دادند و در مدت 3 ماه 6 کیلو وزن گرفتم. تاثیر برنامه غذایی و مکمل ها در تمرینات ورزشی نیز خوب بوده.

چاق شدنآقای پ.ل - 19 سالهبعد از 4 ماه

همیشه از لاغر بودنم خجالت می‌کشیدم و کلی پودر چاق‌کننده را امتحان کرده بودم اما دریغ از یک کیلو وزن اضافه شدن با برنامه غذایی و توصیه‌هایی که از دکتر نصیرزاده گرفتم همراه با ورزش 9 کیلو وزن عضله‌ای اضافه کردم و خیلی راضیم مرسی از شما.

Testimonials User Photoآقای پ.گ- 20 سالهبعد از 3 ماه

وزنم 65 کیلو بود که از دکتر نصیرزاده عزیز برنامه گرفتم و طی 90 روز 7 کیلو و 400 گرم وزنم اضافه شد برنامه خوبی بود و قصد ادامه دارم تا 5 کیلو دیگر اضافه کنم. انرژی بدنم بیشتر شده و کلا سرحالترم با تشکر فراوان.

Testimonials User Photoآقای م.م - 21 سالهبعد از 2 ماه

در 2 ماه 7 کیلوگرم وزن اضافه کردم و از برنامه دکتر نصیرزاده خیلی راضیم و قصد ادامه دارم تا چند کیلو دیگه اضافه کنم

Testimonials User Photoآقای م.ش - 30 سالهبعد از 7 ماه

با برنامه غذایی و مکمل‌هایی که دکتر نصیرزاده به من دادند ماه اول 4 کیلو کم کردم ماه دوم وزنی کم نکردم و از ماه سوم دوباره شروع به کم کردن وزن کردم و بعد از 7 ماه مجموعا 11 کیلو کم کردم و به وزنی که می‌خواستم رسیدم. با تشکر از دکتر نصیرزاده.

Testimonials User Photoآقای م.ک - 30 سالهبعد از 2 ماه

برنامه اصولی به این میگن آزمایش خون دادم و بر اساس نتیجه دکتر زحمت کشیدن برنامه غذایی و تعدادی قرص به من معرفی کردن 6 روز در هفته تمرین در کنار برنامه دکتر نصیرزاده نتیجه خیلی خوبی داد.

Testimonials User Photoآقای ب.ج - 39 سالهبعد از 11 ماه

از نتیجه کاملا راضیم علاوه بر تناسب اندام انرژیم هم خیلی بیشتر شده و خوابم کمتر و صبح ها کاملا سرحال هستم سردردهای گاه و بی‌گاه دیگر ندارم و فکر می‌کنم خیلی از مشکلاتم به ازدیاد وزنم ربط داشته و الان دیگر آن مشکلات را ندارم. با تشکر فراوان از جناب دکتر نصیرزاده عزیز

Testimonials User Photoآقای B.T - سن 52 سالبعد از 7 ماه

هیچ چیز بهتر از سالم زندگی کردن نیست کاهش وزن خوبی داشتم و در 7 ماه بدنم فرم بهتری گرفته و احساس جوانی و انرژی بیشتری دارم (این متن ترجمه شده است)

Testimonials User Photoخانم R.R - سن 39 سالبعد از 8 ماه

از جوانی با مشکل چاقی روبرو بودم و دائما بر وزنم افزوده می‌شد آخرین بار که آزمایش خون دادم قند و چربی خونم بالا بود و تصمیم گرفتم یک برنامه اصولی را با یک متخصص تغذیه آغاز کنم از طریق اینترنت با دکتر دانیال نصیرزاده آشنا شدم و از ایشان برنامه گرفتم و 23 کیلوگرم وزن کم کردم در حال حاضر قند و چربی خونم نیز کنترل شده است و خیلی خوشحالم. (این متن ترجمه شده است)

Testimonials User Photoآقای ت.ا - 42 سالهبعد از 4 ماه

برنامه عالی بود هر هفته تغییر را در بدنم می‌دیدم که خود انگیزه به من می‌داد تا برنامه را ادامه بدهم من از دکتر علاوه بر برنامه غذایی و مکمل‌های غذایی برنامه بدنسازی هم گرفتم و 4 روز در هفته در باشگاه تمرین می‌کنم.