غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نتایج رژیم درمانی با دکتر دانیال نصیرزاده

درمان لاغریآقای م.ت- 22 سالهطول دوره: 3 ماه

از برنامه غذایی و ورزشی دکتر نصیرزاده کاملا راضی و خوشحالم هم برنامه تمرینی مناسبه و هم برنامه غذایی. 3 تا مکمل هم معرفی کردند که در حال مصرف هستم و در 3 ماه اول 6 کیلو گرم افزایش وزن داشتم و برنامه دوم را هم گرفتم تا به فرمایش دکتر نصیرزاده متابولیسم بدنم تنظیم شود.

درمان لاغریآقای س.و- 23 سالهطول دوره: 3 ماه

انواع مکمل های بدنسازی را امتحان کرده بودم و تغییر وزنم در حد 1 یا 2 کیلو بود و بعد از مصرف نکردن دوباره وزنم پایین می آمد با آزمایشات خونی که دکتر نصیرزاده گفتند و انجام دادم دلیل لاغریم را برایم توضیح دادند و چند تا قرص و برنامه غذایی بهم دادند و در مدت 3 ماه 6 کیلو وزن گرفتم. تاثیر برنامه غذایی و مکمل ها در تمرینات ورزشی نیز خوب بوده.

چاق شدنآقای پ.ل - 19 سالهطول دوره: 4 ماه

همیشه از لاغر بودنم خجالت می‌کشیدم و کلی پودر چاق‌کننده را امتحان کرده بودم اما دریغ از یک کیلو وزن اضافه شدن با برنامه غذایی و توصیه‌هایی که از دکتر نصیرزاده گرفتم همراه با ورزش 9 کیلو وزن عضله‌ای اضافه کردم و خیلی راضیم مرسی از شما.

Testimonials User Photoآقای پ.گ- 20 سالهطول دوره: 3 ماه

وزنم 65 کیلو بود که از دکتر نصیرزاده عزیز برنامه گرفتم و طی 90 روز 7 کیلو و 400 گرم وزنم اضافه شد برنامه خوبی بود و قصد ادامه دارم تا 5 کیلو دیگر اضافه کنم. انرژی بدنم بیشتر شده و کلا سرحالترم با تشکر فراوان.

Testimonials User Photoآقای م.م - 21 سالهطول دوره: 2 ماه

در 2 ماه 7 کیلوگرم وزن اضافه کردم و از برنامه دکتر نصیرزاده خیلی راضیم و قصد ادامه دارم تا چند کیلو دیگه اضافه کنم

Testimonials User Photoآقای م.ش - 30 سالهطول دوره: 7 ماه

با برنامه غذایی و مکمل‌هایی که دکتر نصیرزاده به من دادند ماه اول 4 کیلو کم کردم ماه دوم وزنی کم نکردم و از ماه سوم دوباره شروع به کم کردن وزن کردم و بعد از 7 ماه مجموعا 11 کیلو کم کردم و به وزنی که می‌خواستم رسیدم. با تشکر از دکتر نصیرزاده.

Testimonials User Photoآقای م.ک - 30 سالهطول دوره: 2 ماه

برنامه اصولی به این میگن آزمایش خون دادم و بر اساس نتیجه دکتر زحمت کشیدن برنامه غذایی و تعدادی قرص به من معرفی کردن 6 روز در هفته تمرین در کنار برنامه دکتر نصیرزاده نتیجه خیلی خوبی داد.

Testimonials User Photoآقای ب.ج - 39 سالهطول دوره: 11 ماه

از نتیجه کاملا راضیم علاوه بر تناسب اندام انرژیم هم خیلی بیشتر شده و خوابم کمتر و صبح ها کاملا سرحال هستم سردردهای گاه و بی‌گاه دیگر ندارم و فکر می‌کنم خیلی از مشکلاتم به ازدیاد وزنم ربط داشته و الان دیگر آن مشکلات را ندارم. با تشکر فراوان از جناب دکتر نصیرزاده عزیز

Testimonials User Photoآقای B.T - سن 52 سالطول دوره: 7 ماه

هیچ چیز بهتر از سالم زندگی کردن نیست کاهش وزن خوبی داشتم و در 7 ماه بدنم فرم بهتری گرفته و احساس جوانی و انرژی بیشتری دارم (این متن ترجمه شده است)

Testimonials User Photoخانم R.R - سن 39 سالطول دوره: 8 ماه

از جوانی با مشکل چاقی روبرو بودم و دائما بر وزنم افزوده می‌شد آخرین بار که آزمایش خون دادم قند و چربی خونم بالا بود و تصمیم گرفتم یک برنامه اصولی را با یک متخصص تغذیه آغاز کنم از طریق اینترنت با دکتر دانیال نصیرزاده آشنا شدم و از ایشان برنامه گرفتم و 23 کیلوگرم وزن کم کردم در حال حاضر قند و چربی خونم نیز کنترل شده است و خیلی خوشحالم. (این متن ترجمه شده است)

Testimonials User Photoآقای ب.ح - 40 سالهطول دوره: 4 ماه

اجرای برنامه غذایی دکتر نصیرزاده بسیار راحت بود و تنوع غذایی خوبی داشت چند قرص ویتامینی هم بعد از آزمایش برام نوشتند که مصرف کردم در برنامم پیاده روی روزانه هم داشتم که طی این 4 ماه خیلی خوب چربی آب کردم و وزنم کم شده است.

Testimonials User Photoآقای ت.ا - 42 سالهطول دوره: 4 ماه

برنامه عالی بود هر هفته تغییر را در بدنم می‌دیدم که خود انگیزه به من می‌داد تا برنامه را ادامه بدهم من از دکتر علاوه بر برنامه غذایی و مکمل‌های غذایی برنامه بدنسازی هم گرفتم و 4 روز در هفته در باشگاه تمرین می‌کنم.

Testimonials User Photoآقای ک.ت - 48 سالهطول دوره: 9 ماه

دکتر نصیرزاده عزیز را از طریق اینترنت باهاشون آشنا شدم و 9 ماه هست که برنامه ایشان را اجرا می‌کنم خیلی راضی هستم و خواستم رضایت خودم را از طریق ارسال نظر و عکس اعلام کنم.

Testimonials User Photoآقای س.ا - 37 سالهطول دوره: 8 ماه

برنامه خوبی گرفتم از دکتر بعد از آزمایشات دیدیم ویتامین د و زینکم خیلی پایینه که برای جبران کمبود چندتا قرص برایم تجویز کردند هدفم را به دکتر در فرم نوشته بودم که قصد افزایش وزن و حجم عضلات را دارم که طی این 9 ماه با برنامه ایشان حجم و وزن خوبی گرفتم خیلی ممنون از شما دکتر جان.

Testimonials User Photoآقای P.T - سن 29 سالطول دوره: 4 ماه

هدفم آب کردن چربی‌های شکم و پهلو و تقویت عضلاتم بود که برنامه خوبی گرفتم از دکتر نصیرزاده و در مدت 4 ماه به نتیجه‌ای که می‌خواستم رسیدم و تمایل دارم یک مقدار بدنم عضلانی‌تر شود که برنامه را تحت نظر دکتر نصیرزاده ادامه می‌دهم. (این متن ترجمه شده است)

Testimonials User Photoاقای م.پ - 34 سالهطول دوره: 3 ماه

شکمم در این 3 ماه خیلی خیلی کوچک شده و حدود 9 کیلوگرم وزن کم کردم کاملا شلوارهایی که داشتم برایم گشاد هستند البته تا وزن ایده‌آل هنوز فاصله دارم که با امید برنامه را ادامه می‌دهم.