غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نحوه آغاز درمان با دکتر دانیال نصیرزاده

Treatment

جهت آغاز درمان و مشاوره لطفا آزمایشات زیر را انجام دهید، فرم مشاوره مربوطه را دانلود و پر نمایید و همراه با فیش واریزی به آدرس ایمیل این آدرس‌ ایمیل توسط spambots حفاظت می‌شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا تلگرام به شماره 66958964883+ ارسال نمایید. از زمان دریافت اطلاعات شما تا یک هفته بعد برنامه برایتان تنظیم و ارسال می شود.

CBC, Ferritin, TIBC, Iron, Zinc Serum, TSH, T3, T4, Vitamin D, LDL, HDL, Cholesterol, FBS, Cortisol, DHEA-SO4, Testosterone, Dihydrotestosterone (DHT)

چنانچه در شهر شما آزمایش DHT انجام نمی شود ایرادی ندارد سایر آزمایشات را انجام دهید. برای انجام آزمایشات باید 8 ساعت ناشتا باشید و قبل از ساعت 8 صبح انجام شود. هر کدام از آزمایشات فوق را که قبلا انجام داده اید مشروط بر آنکه 6 ماه از زمان آن نگذشته باشد نیازی به تکرار نمی باشد. قابل ذکر است آزمایشات خون برای درمان ریزش مو، مشکلات پوستی و رژیم درمانی یکی است.

دانلود فرم درمان ریزش مو

دانلود فرم رژیم درمانی

دانلود فرم پوست و زیبایی

هزینه مشاوره و تنظیم برنامه درمانی برای یک دوره 3 ماهه برای عزیزانی که از ایران می باشند 250.000 تومان و سایر کشورها 70 دلار است. اگر خارج از ایران می باشید به وب سایت www.hairawakening.com مراجعه کنید.

لطفا و حتما قبل از هر گونه اقدام صفحه سوالات متداول سایت را به شکل کامل مطالعه نمایید تا درباره نوع و طول درمان و شانس کسب نتیجه اطلاعات کاملی کسب نمایید. در فرم درمان لطفا و حتما آدرس ایمیل خود را خوانا بنویسید برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

نظر سنجی:

از عزیزانی که دوره درمان را با بنده آغاز نموده اند خواهشمندم جهت کمک به ارائه خدمات بهتر و همچنین اطلاع رسانی به سایر فارسی زبانان در سراسر دنیا از نتایج درمان خود، فرم نظر سنجی را پر نمایید. همچنین در صورت تمایل عکسی از قبل و بعد از درمان از وضعیت موهای خود ارسال نمایید. جهت دانلود فرم نظر سنجی اینجا کلیک کنید.

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای حسین 28 سالهبعد از 11 ماه درمان

از وقتی یادم میاد شوره سر داشتم، در سال های اخیر ریزش مو هم به اضافه شد و قسمت جلوی سرم تقریبا خالی از مو شده بود، شاید طرز فکر من اینطوری باشه ولی به نظرم بخش مهمی از زیبایی چهره به مو ها بستگی داره، بعد از انجام درمان، شوره سر و ریزش موهایم بطور کلی از بین رفت، موهای قسمت جلوی سرم هم مجددا رشد کردند.

Testimonialsآقای ن.ح 38 سالهبعد از 12 ماه درمان

من به اصرار همسر مهربانم درمان را با دکتر نصیرزاده آغاز کردم، تا همینک نتیجه درمان فوق العاده بوده، ممنون از همسرم و زحمات جناب دکتر نصیرزاده.

Testimonialsآقای کامران 29 سالهبعد از 5 ماه درمان

کم مویی در خانواده من امری جا افتاده بود تا اینکه از طریق مطالعه پی بردم این مشکل تا حدی قابل درمان است، با استفاده از اینترنت با دکتر آشنا شدم و تنها در ظرف 5 ماه درمان نتیجه خوبی گرفتم، موضوع انقدر برای خانواده ام جالب بود که برادرم هم تحت نظارت ایشان در حال ترمیم موهایش می باشد. واقعا متشکرم جناب دکتر نصیرزاده.