غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نحوه آغاز درمان با دکتر دانیال نصیرزاده

Treatment

جهت آغاز درمان و مشاوره لطفا آزمایشات زیر را انجام دهید، فرم مشاوره مربوطه را دانلود و پر نمایید و همراه با فیش واریزی به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می‌شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یا از طریق واتس آپ یا تلگرام به شماره 66958106958+ ارسال نمایید. از زمان دریافت اطلاعات شما تا یک هفته بعد برنامه برایتان تنظیم و ارسال می شود.

CBC, Ferritin, TIBC, Iron, Zinc Serum, TSH, T3, T4, Vitamin D, LDL, HDL, Cholesterol, TG, FBS, Cortisol (8 AM), DHEA-SO4, Testosterone, Dihydrotestosterone (DHT)

چنانچه در شهر شما آزمایش DHT انجام نمی شود ایرادی ندارد سایر آزمایشات را انجام دهید. برای انجام آزمایشات باید 8 الی 10 ساعت ناشتا باشید و نمونه گیری بین ساعت 8 الی 8:30 صبح انجام شود. هر کدام از آزمایشات فوق را که قبلا انجام داده اید مشروط بر آنکه 6 ماه از زمان آن نگذشته باشد نیازی به تکرار نمی باشد. قابل ذکر است آزمایشات خون برای درمان ریزش مو، مشکلات پوستی و رژیم درمانی یکی است.

دانلود فرم درمان ریزش مو

دانلود فرم رژیم درمانی

دانلود فرم پوست و زیبایی

هزینه مشاوره و تنظیم برنامه درمانی برای یک دوره 3 ماهه برای عزیزانی که از ایران می باشند 450,000 تومان و سایر کشورها 95 دلار است (هزینه را با توجه به شرایط اقتصادی ایران کمتر در نظر گرفته ایم). اگر خارج از ایران می باشید به وب سایت www.hairawakening.com مراجعه کنید.

لطفا و حتما قبل از هر گونه اقدام صفحه سوالات متداول سایت را به شکل کامل مطالعه نمایید تا درباره نوع و طول درمان و شانس کسب نتیجه اطلاعات کاملی کسب نمایید. در فرم درمان لطفا و حتما آدرس ایمیل خود را خوانا بنویسید برنامه از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

نظر سنجی:

از عزیزانی که دوره درمان را با بنده آغاز نموده اند خواهشمندم جهت کمک به ارائه خدمات بهتر و همچنین اطلاع رسانی به سایر فارسی زبانان در سراسر دنیا از نتایج درمان خود، فرم نظر سنجی را پر نمایید. همچنین در صورت تمایل عکسی از قبل و بعد از درمان ارسال نمایید. جهت دانلود فرم نظر سنجی اینجا کلیک کنید.