غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

نحوه آغاز درمان با دکتر دانیال نصیرزاده

Treatment

لطفا توجه کنید در ابتدا نحوه آغاز به درمان برای ریزش و آنالیز مو توضیح داده شده و در انتهای صفحه نحوه آغاز به درمان برای رژیم درمانی(لاغری، چاقی و خستگی مزمن):

جهت انجام آنالیز مو و آغاز درمان می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب دکتر علی رضا غلامپور نماینده دکتر نصیرزاده در تهران به نشانی: تهرانپارس خیابان جشنواره بعد از چهار راه سیدالشهدا جنب داروخانه دکتر اسدی(کد پستی 1654866564) مراجعه نمایید، تلفن های مطب: 77359979 - 77796308، قبل از مراجعه لطفا موهای خود را با یک شامپوی ملایم شسته و از هیچ ماده شیمیایی از قبیل نرم کننده، محلول های ضد ریزش مو، ژل و اسپری های حالت دهنده و غیره استفاده ننمایید. از زمان شستن موها تا 48 ساعت فرصت دارید برای نمونه برداری مراجعه نمایید، لازم به ذکر است بلندی موها باید حداقل 2.5 سانتی باشد در غیر اینصورت صبر نمایید تا موها رشد کرده و سپس مراجعه نمایید.

هزینه ویزیت اولیه، آنالیر مو و تنظیم برنامه درمانی مجموعا 220.000 تومان می باشد، برنامه اولیه برای 3 ماه تنظیم می شود، از زمان ویزیت حدود 5 هفته زمان لازم است تا جواب آنالیز و برنامه درمانی آماده شود که از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد، قابل ذکر است هزینه تنظیم برنامه برای هر 3 ماه بعد مبلغ 220.000 تومان می باشد و نیازی به انجام مجدد آزمایش خون و تست آنالیز نمی باشد و برنامه سریعا برایتان ارسال می گردد، همچنین در هر زمان می توانید از مشاوره رایگان از طریق ایمیل بهرمند شوید.

جهت تسریع در تکمیل اطلاعات پرونده خود می توانید ابتدا به یک آزمایشگاه خون مراجعه نمایید و آزمایش های: CBC, Ferritin, TIBC, Vitamin D(25 OH), TSH,T3, T4 را انجام دهید و جواب آزمایش ها را همراه خود بیاورید.(اگر از قبل این آزمایشات را انجام داده اید نیاز به تکرار نمی باشد، مشروط بر آنکه از زمان انجام آن ها بیش از 6 ماه نگذشته باشد).

اگر در خارج از ایران هستید لطفا به وب سایت www.hairawakening.com مراجعه نمایید.

اگر امکان مراجعه به مطب تهران را ندارید می توانید بصورت غیر حضوری درمان را با ما شروع کنید و فرم درمان، نتایج آزمایشات، فیش واریزی و نمونه موی خود را از طریق پست برای ما ارسال نمایید.

جهت کسب اطلاعات درباره شیوه درمان، شانس کسب نتیجه و سایر اطلاعات لطفا و حتما صفحه سوالات متداول را مطالعه نمایید.

نظر سنجی:

از عزیزانی که دوره درمان را با ما آغاز نموده اند خواهشمندیم جهت کمک به ارائه خدمات بهتر و همچنین اطلاع رسانی به سایر فارسی زبانان در سراسر دنیا از نتایج درمان خود، فرم نظر سنجی را پر نمایید. همچنین در صورت تمایل عکسی از قبل و بعد از درمان از وضعیت موهای خود برای ما ارسال نمایید. جهت دانلود فرم نظر سنجی اینجا کلیک کنید و برای دانلود فرم درمان اینجا کلیک کنید.

طریقه چیدن موها:(چنانچه خودتان قصد نمونه برداری دارید)

ابتدا موهای خود را با یک شامپوی معمولی شسته (منظور از شامپوی معمولی شامپویی است که ضد ریزش مو و ضد شوره نباشد) و حداکثر تا 48 ساعت بعد از شستن اقدام به چیدن نمایید(از زمان شستن تا 48 ساعت بعد فرصت دارید موها را بچینید)، بعد از شستن موها و تا زمان چیدن لطفا از هیچگونه مواد شیمیایی از قبیل نرم کننده، محلول های ضد ریزش مو، ژل و اسپری های حالت دهنده و غیره استفاده ننمایید.

بهترین قسمت برای چیدن موها پشت سر و نزدیک گردن است(مطابق شکل)، البته می توانید از هر قسمت سر بچینید، موها را از نزدیکترین قسمت به پوست سر چیده و اگر اندازه آن ها بیشتر 2.5 سانتی متر است قسمت اضافه را بریده و دور بریزید، قسمتی که به ریشه و پوست سر نزدیکتر می باشد مورد نظر است، میزان موهای چیده شده باید به اندازه ای باشد که سطح یک قاشق غذا خوری پر شود، موهای چیده شده را داخل یک پاکت کاغذی یا نایلونی کوچک گذاشته نام، نام خانوادگی، تاریخ چیدن و تلفن خود را روی آن بنویسید.

Hair Sample

نحوه آغاز به درمان برای رژیم درمانی(لاغری، چاقی و خستگی مزمن):

برای رژیم درمانی نیز ابتدا تعیین وقت نمایید و سپس به مطب تهران(آقای دکتر غلامپور) مراجعه نمایید، جهت تسریع در تکمیل اطلاعات پرونده خود می توانید ابتدا به یک آزمایشگاه خون مراجعه نمایید و آزمایش های زیر را انجام دهید: (باید 10 ساعت ناشتا باشید)

CBC, Ferritin, TIBC, Iron, Copper Serum, Zinc Serum, Ceruloplasmin, NA+, K+, Ca, Mg, (P)PO4, TSH, T3, T4, , Vitamin D, Vitamin B12, LDL, HDL, FBS, Cortisol, DHEA-SO4, Testosterone

توجه کنید این آزمایشات برای رژیم درمانی است و با آزمایشات مرتبط با درمان ریزش مو متفاوت می باشند.

هزینه مشاوره و تنظیم برنامه درمانی مبلغ 220.000 تومان و برنامه های درمانی برای 3 ماه تنظیم می شوند.

از زمان مراجعه شما به مطب و دریافت اطلاعاتتان، بررسی و تنظیم برنامه درمانی حدود 4 هفته زمان می برد و از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌گردد و همچنین در صورت نیاز می توانید از طریق ایمیل این آدرس‌ ایمیل توسط spambots حفاظت می‌شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید بطور مستقیم با بنده در ارتباط باشید و از مشاوره بهرمند شوید.
جهت دانلود فرم درمان(مخصوص رژیم درمانی) اینجا کلیک کنید.

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای حسین 28 سالهبعد از 11 ماه درمان

از وقتی یادم میاد شوره سر داشتم، در سال های اخیر ریزش مو هم به اضافه شد و قسمت جلوی سرم تقریبا خالی از مو شده بود، شاید طرز فکر من اینطوری باشه ولی به نظرم بخش مهمی از زیبایی چهره به مو ها بستگی داره، بعد از انجام درمان، شوره سر و ریزش موهایم بطور کلی از بین رفت، موهای قسمت جلوی سرم هم مجددا رشد کردند.

Testimonialsآقای ن.ح 38 سالهبعد از 12 ماه درمان

من به اصرار همسر مهربانم درمان را با دکتر نصیرزاده آغاز کردم، تا همینک نتیجه درمان فوق العاده بوده، ممنون از همسرم و زحمات جناب دکتر نصیرزاده.

Testimonialsآقای کامران 29 سالهبعد از 5 ماه درمان

کم مویی در خانواده من امری جا افتاده بود تا اینکه از طریق مطالعه پی بردم این مشکل تا حدی قابل درمان است، با استفاده از اینترنت با دکتر آشنا شدم و تنها در ظرف 5 ماه درمان نتیجه خوبی گرفتم، موضوع انقدر برای خانواده ام جالب بود که برادرم هم تحت نظارت ایشان در حال ترمیم موهایش می باشد. واقعا متشکرم جناب دکتر نصیرزاده.