درمان ریزش مو و رویش موهاHair Loss Treatment

درباره دکتر دانیال نصیرزاده

دکتر دانیال نصیرزاده متخصص تغذیه و رژیم درمانی و دارای مدرک تخصصی آسیب شناسی و ریشه یابی علل ریزش مو (Trichology Science) می باشند.

PHD

دکتر علی رضا غلامپور MD (شماره نظام پزشکی 41507).

PRP

هدف ما ریشه‌یابی علل و درمان ریزش مو همراه با ارتقاء سلامت بدن می‌باشد، بر این باوریم که زیبایی باید همراه با سلامتی و تندرستی باشد و بدین منظور برای درمان به ندرت داروی های شیمیایی که اثر موقت در درمان دارند تجویز می نماییم و تلاش ما ریشه یابی و رفع عوامل دخیل در ریزش موها و ایجاد ناراحتی های پوستی و تنظیم مجدد متابولیزم بدن می باشد.

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای ن ح، 20 سالهبعد از 4 ماه درمان

از آغاز درمان هر ماه شاهد بهبود وضعیت موهایم هستم و هر ماه عکسی برای مقایسه با ماه قبل از موهایم می گیرم در حال حاضر این عکس ها برای قبل از درمان و ماه چهارم درمان است.

Testimonialsآقای وحید ل 44 سالهبعد از 6 ماه درمان

نزدیک یکسال بود از داروخانه نزدیک محل کارم انواع و اقسام محلول های ضد ریزش مو را با صرف هزینه هنگفت برای ریزش شدید موهام می گرفتم، هر دفعه مسئول داروخانه محصول جدیدی را که گران هم بود پیشنهاد میکرد، اما نتیجه زیادی نمی گرفتم و تقریبا داشتم با خودم کنار می آمدم که راهی برای جلوگیری از طاس شدنم وجود ندارد، تا با دکتر نصیرزاده آشنا و درمان را شروع کردم، شش ماه از آغاز درمانم میگذرد و احساس میکنم سالها جوان شده ام.