غذای ما بهترین دارو استFOOD IS MEDICINE

مدیتیشن چیست و چه تاثیری بر ذهن ما می گذارد؟

مدیتیشن

مدیتیشن یک تمرین ذهنی است که از نظر علمی تاثیر مثبت آن بر روان و فعالیت مغز ثابت شده است، همان طور که ورزش کردن سبب بهبود وضعیت جسمانی ما می شود، انجام تمرینات مدیتیشن نیز اثرات مثبتی بر ذهن ما می گذارند.

انواع مختلفی از تمرینات مدیتیشن با اهداف متفاوت وجود دارند، بعضی از آن ها برای کنترل استرس و ایجاد آرامش و بعضی دیگر برای افزایش تمرکز و قدرت ذهنی می باشند.

البته مدیتیشن باید با رعایت اصول و پیروی از الگوهای رفتاری ذهن طراحی شده باشد در غیر اینصورت حتی می تواند مخرب بوده و اثرات منفی به همراه داشته باشد، درست به مانند انجام ورزش های غیر اصولی.

حتما بخوانید: قهوه برای چه افرادی مفید و چه کسانی مضر است؟

اثرات مثبت این تمرین مدیتیشن که در قالب یک فایل صوتی برای شما تدارک دیده ام عبارتند از:

1. کنترل استرس و عصبانیت

2. افزایش تمرکز و قدرت ذهنی و به دنبال آن تصمیم گیری بهتر در امور زندگیتان

3. تسلط بر افکار

یکی از اولین تاثیرات این تمرین مدیتیشن این است که تصویری صحیح و واقعی از خودتان خواهید دید، بسیاری از مشکلات رفتاری ما به این دلیل است که ما خودمان و رفتارهایمان را نمی بینیم، مثلا شخصی بسیار بد خلق و ایراد گیر است، هیچگاه دیگران نمی توانند او را تغییر دهند، زیرا این شخص فکر می کند دیگران مشکل دارند و نه او، اولین گام برای تغییر در هر رفتاری مشاهده آن است!

حتما بخوانید: فواید چای سبز برای بدن چیست و چند لیوان در روز بنوشیم؟

با انجام این مدیتیشن واقعیت های بسیاری چه خوب و چه بد درباره خودتان خواهید دید که شاید به خیلی از آن ها توجه کافی نداشته اید، هر آنچه شما درباره خود ببینید می توانید براحتی آنها را تغییر دهید. از تغییر در رفتارهای ناصحیح خود گرفته تا وابستگی های فکری و حتی جسمانی مهم این است که ابتدا آنها را ببینید.

انجام این مدیتیشن تاثیر فوق العاده ای بر ذهن و روان شما می گذارد و باعث افزایش تمرکز، قدرت ذهنی، کنترل افکار و تسلط شما بر استرس می شود. این مدیتیشن یک خود درمانی بسیار موثر است با انجام این مدیتیشن بعد از مدتی دیگران به شما خواهند گفت که چه قدر تغییر کرده اید توضیحات لازم را در این فایل صوتی بطور کامل برای شما داده ام.

حتما بخوانید: روغن ماهی(امگا 3) چیست و برای چه بیماری هایی مفید است؟

نکاتی که قبیل از انجام مدیتیشن باید رعایت کنید:

1. محیطی آرام و نسبتا ساکت را انتخاب کنید.

2. بهتر است نور محیط ملایم باشد.

3. زمانی را برای انجام مدیتیشن انتخاب کنید که خسته و خواب آلود نمی باشید.

4. بلافاصله بعد از صرف غذا زمان مناسبی برای انجام مدیتیشن نمی باشد.

5. نیاز است این تمرین مدیتیشن را هر روز و یا حداقل 3 الی 4 بار در هفته انجام دهید.

جهت دانلود فایل صوتی آموزش مدیتیشن اینجا کلیک کنید!

این نسخه از مدیتیشن رایگان است.

حتما بخوانید: بیش از نیمی از مردم کمبود ویتامین د دارند؟!

نتایج درمان
Testimonials

Testimonialsآقای محمد م 49 سالهبعد از 5 ماه درمان

مدتی بود که بر اثر مشکلات پی در پی و استرس های فراوان موهایم شروع به ریزش کرد اوضاع روحیم خیلی بهم ریخته بود، خانواده ام دلداریم میدادند که وقتی از استرس هایت کاسته بشه همه چیز درست میشه، شکر خدا اوضاعم بهتر شد و استرس هایم برطرف گردید. تنها جای موهای ریخته شده آزارم میداد که بعد از چند ماه درمان زیر نظر دکتر نصیرزاده شکر خدا مشکلم حل شد و نتیجه نسبتا خوبی گرفتم.

Testimonialsآقای مهرداد 35 سالهبعد از 5 ماه درمان

به شنا زیاد علاقه دارم و سالهاست که شنا میکنم تدریجا موهایم شروع به ریزش کرد به چند پزشک متخصص مراجعه کردم همه معتقد بودند که به خاطر اثرات کلر استخره، مدتی استخر رفتن را کنار گذاشتم و از داروهای ضد ریزش مو استفاده کردم اما ریزش موهایم ادامه داشت، به طور اتفاقی با دکتر نصیرزاده آشنا شدم، پس از مراجعه و بررسیهایی که روی موهایم انجام شد در یک دوره کوتاه موهایم بحالت اول برگشته و برنامه استخر رفتنم هم ادامه دارد.

Testimonialsآقای حسین 28 سالهبعد از 11 ماه درمان

از وقتی یادم میاد شوره سر داشتم، در سال های اخیر ریزش مو هم به اضافه شد و قسمت جلوی سرم تقریبا خالی از مو شده بود، شاید طرز فکر من اینطوری باشه ولی به نظرم بخش مهمی از زیبایی چهره به مو ها بستگی داره، بعد از انجام درمان، شوره سر و ریزش موهایم بطور کلی از بین رفت، موهای قسمت جلوی سرم هم مجددا رشد کردند.

Testimonialsآقای وحید ل 44 سالهبعد از 6 ماه درمان

نزدیک یکسال بود از داروخانه نزدیک محل کارم انواع و اقسام محلول های ضد ریزش مو را با صرف هزینه هنگفت برای ریزش شدید موهام می گرفتم، هر دفعه مسئول داروخانه محصول جدیدی را که گران هم بود پیشنهاد میکرد، اما نتیجه زیادی نمی گرفتم و تقریبا داشتم با خودم کنار می آمدم که راهی برای جلوگیری از طاس شدنم وجود ندارد، تا با دکتر نصیرزاده آشنا و درمان را شروع کردم، شش ماه از آغاز درمانم میگذرد و احساس میکنم سالها جوان شده ام.